بیمه تجهیزات الکترونیک

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.
استان محل زندگی خود را انتخاب کنید
نوع کالای دیجیتال را انتخاب نمایید
ابتدا نوع کالای دیجیتال را انتخاب کنید

بيمه تجهیزات الکترونیک خسارت‌های وارد به انواع تجهيزات الكترونيكی مورد استفاده در كارگاه‌های صنعتی، صنايع،‌ لوازم تحقيقاتی و آزمايشگاهی، لوازم اداری، ‌سيستم‌های هشداردهنده، تجهيزات اندازه گيری، دستگاه‌های كنترل و عيب ياب، تجهيزات مربوط به سينما و فيلمبرداری، دستگاه‌های تست مواد و نمونه برداری، تجهيزات راديو تلويزيونی و مخابراتی، سيستم‌های رايانه ای، تجهيزات پزشكی و مانند آن را تحت پوشش قرار می دهد. در بیمه تجهیزات الکترونیک اقلام بیمه شده در حال کار، توقف، پیاده کردن به منظور تمیزکردن یا بازدید و تعمیر و یا جابجایی در محوطه انبار و نصب مجدد تحت پوشش بیمه می باشد.

البته همه شرکت ها این بیمه نامه رو صادر نمیکنند

آیا بیمه‌تجهیزات الکترونیک ، هزینه تعویض موبایل ، تبلت و لپ تاپ را پرداخت می کند ؟

بله در صورتیکه به تایید کارشناسان مراکز خدمات تخصصی طرف قرارداد، امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد( خسارت کلی) هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه به شما پرداخت می شود.

اگر برای دستگاه من حادثه ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه خود برای جبران خسارت استفاده کنم ، آیا گواهی بیمه‌نامه من باطل می شود؟

خیر. شما امکان 2 بار استفاده از گواهی بیمه‌نامه کالای دیجیتال خود مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه را دارید.

آیا هنگام محاسبه و پرداخت خسارت ، از ارزش دستگاه من استهلاک کسر می شود ؟

خیر. این حق شما است که خسارت خود را بر اساس ارزش روز دستگاه خود دریافت کنید. محاسبه و پرداخت خسارت در بیمه بر اساس ارزش روز دستگاه و کسر فرانشیز مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه‌نامه صورت می پذیرد.

آیا همه شرکت های بیمه این بیمه نامه را صادر می کنند ؟

خیر . در حال حاضر همه شرکت ها این بیمه نامه را پوشش نمیدهند