بیمه درمان انفرادی

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.
استان محل زندگی خود را انتخاب کنید

بیمه‌گر دولتی درمان (دفترچه بیمه شما باید حداقل یک ماه اعتبار داشته باشد)

در چه سالی متولد شده اید؟
در چه ماهی متولد شده اید؟
در چه روزی متولد شده اید؟
بیمه سینا از محصول جدید بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود تحت عنوان بیمه درمان انفرادی ویژه بیمه‌شدگان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان رونمایی کرد.

این بیمه‌نامه با حضور دکتر رضا جعفری مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره روز دوشنبه 10 تیرماه 1398در شعبه بندرعباس بیمه سینا رونمایی و صادر شد.

بیمه سینا با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و در راستای تحقق و استراتژی سهامداران عمده (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی) با تأکید ریاست محترم این نهاد مبنی بر توسعه بازار و ارائه خدمات با رعایت عدالت اجتماعی و پوشش هزینه‌های بیمارستانی و جراحی بیمه‌شدگان اقدام به ارائه طرح بیمه درمان انفرادی کرده است.

بیمه درمان انفرادی به‌همراه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان و به‌صورت یک بسته خدمات بیمه‌ای ارائه می‌شود و متقاضی باید دارای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان نزد بیمه سینا باشد. همچنین با تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده کلیه بیمه‌شدگانی که در گذشته اقدام به خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کرده‌اند در صورت اعتبار بیمه‌نامه‌شان می‌توانند نسبت به خرید بیمه درمان انفرادی نیز اقدام کنند.

این بیمه‌نامه اولین طرح بیمه درمان انفرادی در صنعت بیمه ایران است که به‌صورت بسته خدمات بیمه‌ای و «بلندمدت» عرضه می‌گردد. مدت بهره‌مندی از مزایای این پوشش، یک سال بیمه‌ای است که در صورت درخواست بیمه‌گذار تا پنج سال متوالی قابل تمدید خواهد بود. تمدید بیمه درمان انفرادی، پس از سپری‌شدن پنج سال اول، با توافق طرفین انجام خواهد شد.

بیمه‌نامه درمان انفرادی بر اساس سرمایه فوت به هر علت در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینابان در هفت طرح از 30 میلیون ریالی تا 500 میلیون ریالی قابل ارائه است.

شایان ذکر است این بسته با تأکید مدیرعامل در حوزه معاونت بیمه‌های اشخاص و مدیریت بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طراحی و پس از تأیید بیمه مرکزی به اجرا درآمده است.

آیا امکان بیمه شدن به تنهایی را دارم یا باید از طرف محل کار بیمه شوم ؟

بله، امکان خرید بیمه‌ انفرادی برای دارندگان بیمه عمر سینابان شرکت بیمه سینا فراهم شده است.

 

آیا بدون بیمه عمر میشود بیمه نامه درمان صادر کرد ؟

خیر باید یک بیمه عمرو زندگی سینابان نزد شرکت بیمه سینا از قبل صادر کرده باشید

 

آیا بیمه نامه درمان برای مدت یکسال صادر میشود ؟

این بیمه نامه یکساله میباشد که هرساله به مدت 5 سال تمدید می شود .

 

آیا برای همه بیمه گزاران یک طرح و یک مبلغ حق بیمه وجود دارد ؟

خیر طرح های مختلفی بستگی به سرمایه بیمه عمر بیمه گزاران ارائه شده است .که در مطلب توضح داده شده است .