بیمه عمر و سرمایه گزاری ( سینابان)

پس از ارسال اطلاعات کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای مشاوره و ثبت بیمه با شما تماس می گیرند.
استان محل زندگی خود را انتخاب کنید

به همراه کد شهر وارد شود

طرح سینابان از جمله محصولات بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است که با هدف ارائه جامع‌ترین و به‌روزترین خدمات بیمه‌ای از سوی بیمه سینا ارائه شده است. از مزایای طرح این است که یک پشتوانه مالی با سود تضمین‌شده به‌همراه پوشش‌های جامع بیمه‌ای را برای بیمه‌گذار و بیمه‌شده فراهم می‌کند.

  1. پوشش‌های بیمه‌ای
  • پوشش فوت به هر علت – پوشش فوت ناشی از حادثه – پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی ناشی از حادثه – پوشش بیماری‌های خاص –  هزینه پزشکی ناشی از حادثه – پوشش معافیت از پرداخت حق‌بیمه -مستمری از کارافتادگی – معافیت از پرداخت حق‌بیمه در صورت فوت حادثی بیمه‌گذار – معافیت از پرداخت حق‌بیمه در صورت فوت بیمه‌گذار (فوت به هر علت)

آیا می توان شرایط بیمه نامه را تغییر داد ؟

بله؛ در طول مدت قرارداد بیمه عمر و در سررسید هر یک از سنوات بیمه ای، می‌توان شرایط بیمه‌نامه را تغییر داد.

وضعیت سرمایه مشتری در صورت انحلال یا ورشکستگی شرکت

طبق ماده 60 از قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران، مصوبه سال 1350، اموال مؤسسات بیمه همچنین ودایع مذکور در مواد 36 و 46 تضمین حقوق و مطالبات بیمه‏گذاران، بیمه‏ شدگان و صاحبان حقوق آنان است و در صورت انحلال یا ورشکستگى مؤسسه بیمه بیمه‏گذاران و بیمه‏شدگان و صاحبان حقوق آنان نسبت به سایر بستانکاران حق تقدم دارند. در میان رشته‏هاى مختلف بیمه حق تقدم با بیمه عمر است.

برای توضیح بهتر لطفا این مطلب سایت را مطالعه کنید

شرایط دریافت وام از محل بیمه عمر و سرمایه‌گذاری سینا چگونه است؟

باید حداقل 2 سال از شروع بیمه‌نامه سپری شده باشد – باید حق‌بیمه دو سال اول بیمه‌نامه به صورت کامل پرداخت شده باشد. – میزان وام اعطایی به نحوی است که اصل و سود وام حداکثر برابر با 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه باشد. – بهره وام برابر 4% بیشتر از بهره تضمین‌شده است. – مدت بازپرداخت وام 2 و 3 ساله است که بیمه‌گذار می‌تواند به دلخواه انتخاب کند.- روش بازپرداخت اقساط وام به‌صورت سالانه، شش ماهه، سه ماهه و ماهانه امکان‌پذیر است. – امکان دریافت وام به دفعات وجود دارد به شرطی که وام قبلی تسویه شده باشد.- امکان فک وام و تسویه آن قبل از سررسید وجود دارد. – مدت زمان معمول جهت پرداخت وام از سوی بیمه سینا، حدوداً یک هفته است.